Series
Ratings
19
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5