Series
Ratings
87
Unsung CinderellaRated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- 간호사, LIFERated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Just YouRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 4.5