Series
Ratings
29
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 3.0
Straight to HellRated ★ 4.0
Notes from the Last RowRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Snowpiercer Season 4Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0