Movies
Ratings
1090
OutcomeRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 4.5
ArcoRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 2.0
UgliesRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
The AristocatsRated ★ 4.0