Series
Ratings
492
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 0.5
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 0.5
TempestRated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.5