Movies
Ratings
1178
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 2.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.5