Series
Ratings
182- Ready or Not: TexasRated ★ 1.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
B-SIDE : 당신의 모든 세상Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0