Movies
Ratings
320
Uncut GemsRated ★ 4.5
HOPERated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
FlushRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
DeathstalkerRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 4.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0