Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
ApexRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ano Hana ga Saku Oka de Kimi to Mata DeaetaraRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Sand CastleRated ★ 3.0
Gold BoyRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
FirebreakRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5- From the Ashes 2Rated ★ 2.5
The IntruderRated ★ 3.0
The Winter HungerRated ★ 1.5
CompanionRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.0
BeckettRated ★ 4.0
K.O.Rated ★ 3.5