Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 3.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.5
UnchosenRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
Tales of the Walking DeadRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 4.0
Radioactive EmergencyRated ★ 3.0
RebootRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
Tokeikan no SatsujinRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Dareka kono machideRated ★ 3.0
You Raise Me UpRated ★ 3.0
I Dol IRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Hoshikara Kita AnataRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
High WaterRated ★ 3.0