Series
Ratings
20
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0