Series
Ratings
62
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Boys Season 5Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 2.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5