Series
Ratings
168
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0