Movies
Ratings
112
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5