Series
Ratings
77
DAN DA DANRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 1.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Aikatsu!Rated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 2.5
BakemonogatariRated ★ 3.5- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 4.5
Bokurano: OursRated ★ 2.5
KaibaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Ashita no NadjaRated ★ 4.0- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0