Movies
Ratings
55
The World of LoveRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 1.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0