Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
GodlessRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
The Judge ReturnsRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 4.0
Happiness Comes from Eating, Sleeping and WaitingRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5- tempestRated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.0