Series
Ratings
103
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5
Trust Me: The False ProphetRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5