Titles you rated
NorsemenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0- On the Way to the GynecologistRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0