Movies
Ratings
602
The King's WardenRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 1.5