Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Angel FlightRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.0
When I was a Child Everything Was FineRated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 4.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Midnight Yatai La BonnoRated ★ 3.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Giver TakerRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
Tonari no ChikaraRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0