Titles you rated
InteriorsRated ★ 4.5
Piece by PieceRated ★ 2.5
Wild at HeartRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
ConspiracyRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5