Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5- Galaxy Angel XRated ★ 2.5
- FreezingRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 4.0- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 4.0
- When they Cry : KiraRated ★ 4.0
- Denkou Choujin GridmanRated ★ 5.0
- Star Wars: Clone WarsRated ★ 4.0
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic ComedyRated ★ 3.5- Cat God MyriadsRated ★ 3.0
- 사실 나는Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5- Tales of EterniaRated ★ 4.0
- The Return of UltramanRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Fairy Musketeers Little Red Riding HoodRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.0- Ultra QRated ★ 4.0