Series
Ratings
31
The Good WifeRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5- Living Among the RichRated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
SignRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5