Series
Ratings
163
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Why Her?Rated ★ 3.5