Series
Ratings
31
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5