Movies
Ratings
128
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5