Movies
Ratings
1303
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Circle LineRated ★ 0.5
Deep BlueRated ★ 0.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 0.5
Sea FeverRated ★ 4.0
Sensei ! It's Kuchisake-onna !Rated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Lost HarmonyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 0.5
The Samejima IncidentRated ★ 3.0
ImmersionRated ★ 1.0- Senritsu Shotoshoto Kowabana Shishano ShiteisekiRated ★ 0.5
- Senritsu Shotoshoto Kowabana Akumu HiyoriRated ★ 0.5
- Senritsu Shotoshoto Kowabana Yurei HoteruRated ★ 0.5
Black Water: AbyssRated ★ 0.5
CountdownRated ★ 2.0
The PoolRated ★ 0.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 5.0