Series
Ratings
76
Notes from the Last RowRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5