Series
Ratings
190
HeroesRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Somebody Somewhere Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Tom Clancy's Jack Ryan Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Tom Clancy's Jack Ryan Season 3Rated ★ 4.0