Series
Ratings
190
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Nice to Not Meet YouRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0