Series
Ratings
739
The MandalorianRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 0.5
- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 4Rated ★ 0.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5
The GreatRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0- AlfRated ★ 4.0
Chicago FireRated ★ 0.5
The PacificRated ★ 0.5- Tomorrow LoveRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5