Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0