Movies
Ratings
697
Broadway Danny RoseRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.5
Late SpringRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
Citizen DogRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 2.5