Movies
Ratings
283
WickedRated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 5.0
Strobe EdgeRated ★ 4.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 5.0
My TeacherRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0