Movies
Ratings
384
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Hayao Miyazaki and the HeronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5- KimchiRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 5.0
EmpireRated ★ 3.0
Summer GhostRated ★ 3.0
The Rules of the GameRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5