Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 5.0
Wonder ManRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5