Movies
Ratings
1380
HOPERated ★ 3.0
Toy Story 5Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0