Movies
Ratings
31
Finding Your FeetRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
NarratageRated ★ 2.0
Legend of the Demon CatRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Chennai ExpressRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
PadmanRated ★ 2.5