Series
Ratings
356
If Wishes Could KillRated ★ 2.5
Ladies on TopRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0- A Woman of Local Specialities Takasaki-henRated ★ 3.5
Punch Drunk Woman -Datsugoku Made Ato xx NIchi-Rated ★ 2.5
Oretachi Bad BarbersRated ★ 2.5
Yukari-kun wa Gap ga ZuruiRated ★ 2.5
Uchujin no Happiness RonRated ★ 4.0
Kurosaki-san's Single-minded Love is UnstoppableRated ★ 2.0
Future SonRated ★ 4.5
Countdown to YesRated ★ 4.0
Yandoku!Rated ★ 3.0
Zenbu, Anata no Tame dakaraRated ★ 3.0
Dream StageRated ★ 0.5- 도쿄전력소녀Rated ★ 2.5
Kateikyoushi no Kishi Naito Desu.Rated ★ 4.0
The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 2.5
GezanmeshiRated ★ 4.0