Movies
Ratings
616
HOPERated ★ 4.5
BackroomsRated ★ 2.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0