Series
Ratings
453
The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 4.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 3.0- Until I Can Play DebussyRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Melody & KuromiRated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Food for the SoulRated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 2.5- KamiErabi GOD.appRated ★ 3.5
KamiErabi GOD.appRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0
Detective Conan: Police Academy Arc – Wild Police StoryRated ★ 3.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 3.0
Puniru wa Kawaii SlimeRated ★ 5.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.0- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 4.0