Movies
Ratings
3013
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
We Are MarshallRated ★ 3.5
Over Your Dead BodyRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 2.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5- Stand and DeliverRated ★ 4.0
The ContenderRated ★ 3.5
The Sheep DetectivesRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Late ShiftRated ★ 4.5
The Retirement PlanRated ★ 3.0
Secondhand LionsRated ★ 3.5
MichaelRated ★ 4.0
KisaragiRated ★ 3.0
OkiteRated ★ 3.0
DivertimentoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5