Titles you rated
Holiday LoveRated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
The Ship of TheseusRated ★ 2.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 4.5
SadouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
RikuohRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
TamiouRated ★ 3.5