Movies
Ratings
265
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 4.0- Shim ChungRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
CureRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.0