Series
Ratings
25
FleabagRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
HumansRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
ManiacRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0