Series
Ratings
136
Notes from the Last RowRated ★ 5.0
My Royal NemesisRated ★ 4.5- Spirit FingersRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 5.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
- The FrogRated ★ 2.0