Movies
Ratings
315
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 4.0- Slow, SpringRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 5.0
Tout va bienRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
News from HomeRated ★ 3.5
Bright LeavesRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0- Waste AreaRated ★ 3.0
- Mixedup ShamanRated ★ 4.5
HappeningRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 4.0