Series
Ratings
185
Doctor ChaRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
AemaRated ★ 5.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 1.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
Elsbeth Season 1Rated ★ 3.0
Sweat and SoapRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0