Series
Ratings
271
Kujo no TaizaiRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 5.0
The Confidence Man KRRated ★ 4.5
Marvel ZombiesRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.0
KyojoRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 3.5
Eyes of WakandaRated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0- Batou MuraRated ★ 4.0